Верифікований профіль
4
Роки досвіду
2
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
11
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
3 тижні тому
Оренда та продаж нерухомості. Супровід угод

Продаж будинків (10)

  • Concept Estate
    68 000 $
    591 $/м²

    Шлюзова вул.

    115 / 90 / 25 м²
    1 поверх
    8 сот
    3 кімнати
    3 тиж. тому
    Продам 2-к будинок, вул. Шлюзова, АНД, р-н 20-ї лікарні площа: 115 м² планування: 2 к., 2 с/в + велика вітальня матеріал стін: газоблок утеплення: пінопласт 100 мм стан: під чистове оздоблення стелі 3 м ділянка: 7,5 соток яма: переливний септик вода: міський водопровід можливість поставити 4 машини паркан + автоматичні ворота будинок введений в експлуатацію — Ціна: 68 000 $ + 5% АН Телефонуйте і поїхали купувати!!!
    Рієлтор
  • Concept Estate
    25 500 $
    297 $/м²

    Старий Вал вул. (Сибірська)

    86 / 60 / 10 м²
    1 поверх
    3 сот
    5 кімнат
    3 тиж. тому
    Продам бюджетний будинок! Червоний Камінь, Комунар, Новокодацький район! Вул. Сибірська, 152 + Загальна площа: 86,6 м.кв. + Площа ділянки: 3 сотки + Електричне опалення, на випадок відключення світла є буржуйка! + Будинок розділений на 2 частини по 40 м.кв + Два входи на територію + 2 санвузли, 1 в будинку і 1 на вулиці, септик + Централізований водопровід + На території є прибудова під літню кухню або склад + Офіційно збільшили вхідну потужність до 8 кВт замість 4 кВт + Гарне розташування + Поруч є два магазини Телефонуйте і поїхали на перегляд! Вартість: 25 500$
    Рієлтор
  • Concept Estate
    115 000 $
    1 106 $/м²

    Садова, 2

    104 / 85 / 19 м²
    1 поверх
    15 сот
    3 кімнати
    3 тиж. тому
    У продажу затишний 4-кімнатний будинок у самому центрі Обухівки (Кіровське), вул. Садова. + 15 соток ділянка + будинок 2008 року побудови + стіни шлакобетон + 4 кімнати (3 спальні, вітальня, кухня, санвузол) + тераса + 104 м² загальна площа + опалення електричне + твердопаливний котел + 2 свердловини, колодязь + ділянка огороджена цегляним парканом + капітальний гараж поєднаний із літньою кухнею та приміщенням для господарських потреб + мальовничий сад, доглянута територія, доріжки з тротуарної плитки + під'їзд до будинку через шлагбаум + Документи в порядку. + будинок продається без меблів, залишається тільки вбудована кухня
    Рієлтор
  • Concept Estate
    220 000 $
    905 $/м²

    Дослідна вул. (Опитна)

    єВідновлення
    243 / 200 / 30 м²
    2 поверхи
    10 сот
    6 кімнат і більше
    3 тиж. тому
    Продам будинок для великої родини в с. Олександрівка. Перша лінія від берега! + загальна площа 243 кв.м. + ділянка 10 соток + автономне газове опалення + припливно-витяжна система вентиляції + 5 спалень, кабінет + автонавіс на 3-4 машини + автополив + до центру Дніпра 20 км і всього 2 світлофори + поруч садок, школа + гарні сусіди Запрошуємо на показ! З повагою, Москаленко Дмитро АН Concept Estate
    Рієлтор
  • Concept Estate
    250 000 $
    1 163 $/м²

    Євгена Вирового вул. (Кочкіна)

    215 / 150 / 30 м²
    2 поверхи
    6 сот
    4 кімнати
    3 тиж. тому
    Продам будинок на початку лівого берега, 4 км до центру. + загальна площа основного будинку 215 кв.м., + планування першого поверху: кухня, вітальня, кабінет, санвузол, гардероб, зимовий сад, + планування другого поверху: 2 спальні, санвузол, гардероб, пральня + додатково на території: гараж із сонячними батареями та інвертором, лазня, сауна, альтанка, ставок + ділянка 6 соток ціна 250 тис.$
    Рієлтор
  • Concept Estate
    270 000 $
    1 080 $/м²

    Нова

    250 / 200 / 30 м²
    2 поверхи
    15 сот
    4 кімнати
    3 тиж. тому
    Продам будинок із басейном у Новоолександрівці. Кришталевий! + загальна площа 250 кв. м + ділянка 15 соток + відкритий басейн + хороші сусіди + дорогий ремонт + автономне газове опалення + гараж на 2 авто + автополив + 285 000$ Запрошуємо на показ! #495
    Рієлтор
  • Concept Estate
    87 000 $
    435 $/м²

    Азовсталі вул.

    200 / 150 / 50 м²
    2 поверхи
    4 сот
    4 кімнати
    3 тиж. тому
    Продається сучасний двоповерховий будинок у Дніпрі біля "ПРОЗОРОГО ОФІСУ" (лівий берег, пр. Слобожанський) Просторий будинок 200 м² підвал 30 м² у тихому, розвиненому районі. До Мост-Сіті — лише 3,5 км, поруч новий міст, набережна Дніпра магазини, транспорт, До зупинки — 300 м, до АТБ та великого вибору магазинів — 250 м 2 поверхи, вільне планування (по проєкту — 5 окремих кімнат, кухня-вітальня 40 м², 2 санвузли, гардеробна, котельня). Площа ділянки — 4,5 сотки, приватизована. Стіни з газобетону 400 мм, теплі та міцні. Криша утеплена (150 мм пінополістирол), зверху — ПВХ мембрана. Великий балкон 35 м² з виходом з двох спалень. Навіс на два авто, паркан по периметру, відкатні ворота....
    Рієлтор
  • Concept Estate
    110 000 $
    705 $/м²

    Сурская

    156 / 120 / 30 м²
    1 поверх
    10 сот
    3 кімнати
    3 тиж. тому
    156 м² 1-поверховий, стіни — газобетон + утеплені пінопластом 150 мм + клінкер та декоративна штукатурка («шуба»), високі стелі, якісні дорогі вікна. Будинок побудований на монолітній утепленій «шведській плиті», дах — ПВХ-мембрана, перекриття — моноліт, заведено електрику 16 кВт, вода — свердловина. Всередині стан під оздоблення, виконана стяжка та розводка комунікацій. Планування: кухня-студія, 3 спальні, 2 санвузли, гардеробні, коридор, топочна. Будувався для себе! Фотографії візуалізації можливого дизайнерського ремонту додаються для ознайомлення.
    Рієлтор
  • Concept Estate
    220 000 $
    356 $/м²

    Розовая

    618 / 250 / 40 м²
    3 поверхи
    20 сот
    4 кімнати
    3 тиж. тому
    Продається будинок у Кристальному. Загальна площа 618 м², розташований на ділянці 20 соток по вулиці Рожевій. Будинок складається з цоколя, у якому розміщені господарські приміщення; перший поверх складається з кухні, вітальні, санвузла та банного комплексу; на другому поверсі знаходяться три спальні, санвузол та виконано капітальний ремонт. Є гараж на дві машини з окремим в'їздом, велике подвір'я дасть можливість припаркувати кілька авто. На подвір'ї велика кількість хвойних рослин, відкритий басейн 15 м та тераса з навісом.
    Рієлтор
  • Concept Estate
    620 000 $
    2 696 $/м²

    Сергія Подолинського вул. (Благоєва), 31

    230 / 180 / 50 м²
    3 поверхи
    2 сот
    4 кімнати
    3 тиж. тому
    Продам дорогий таунхаус у ЖК «Комфорт Сіті». Ідеальний варіант для великої родини! + загальна площа 230 кв. м. + 4 спальні + 4 санвузли + велика тераса + техніка Miele + сантехніка Villeroy & Boch + м'які меблі Grilli + басейн + 650 000$ Запрошуємо на показ! З повагою, Москаленко Дмитро
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: